Bacasız Şömine Nedir?

Bacasız şömine, yandığı ortama duman,koku,is çıkarmayan, Bioethanol adlı özel bitkisel yakıt ile yanan, şömine çeşididir. Firmamızda İki kategori altında satışı gerçekleşmetedir.

1-Tasarım Serisi;

Özel kutulu demonte gelir. Çok kolay bir montajdan sonra kullanılır.

2-Burner Serisi;

Sadece yanan aksam olan burnerlardır. 150/120/90/60/45/30/17 cm boylarında çeşitleri vardır. Özel tasarımlarızda açılacak her alan içinde rahatça kullanılabilir.

 

 

Isıtmak için kullanılır mı? Ne kadar bir ısı verir?

Şöminelerimizde gerçek alev yandığı için ortama vereceği ısı kesinlikle göz ardı edilemez. Ortamala 32 cm Burnerlı bir ürün 15-25m² bir alanı 1 saatlik yanma süresinde ortamı normal oda sıcaklığına 25 dereceye getirir. Burner uzunluğuna göre metraj ve süre değişecektir.

 

 

 

Sağlığa Zararlımı? Ve Herhangi bir tehlikesi var mı?

Ürün kesinlikle sağlığa zararlı değildir. Çünkü yakıtının bitkisel yan ürünlerin şeker ve nişasta bileşenlerini fermente etmek yoluyla temin edilen yenilenebilir bir enerji kaynağıdır. Tehlikesi olarak üründe gerçek alev yanar bu sebeble ürün yanarken aleve temastan ve yeni söndüğü zamanlarda daha soğumadan sıcak aksamlara dokunulması yanık sebebleri oluşturabilir. Ayrıca ürünün alev çevresine koyduğumuz özel temperli camlarında sökülmesini önermeyiz. 

 

Bioethanol Tam Olarak Nedir? Nasıl Temin Ederim?

Bioethanol veya sadece ethanol bitkisel yan ürünlerin şeker ve nişasta bileşenlerini fermente etmek yoluyla temin edilen yenilenebilir bir enerji kaynağıdır. Bunlar genel olarak şeker kamışı, buğdayi mısır, pancar vb. Ürünlerden  elde edilebilir. Bioethanol tamamen organik ürünlerden meydana geldiği için kimysal atık bırakmaz. Yanma sonucu ısı, su buharı ve karbondioksit salınımı yapar. İnsan sağlığını etkileyecek karbon monoksit vb. çevre düşmanı gaz açığa çıkarmaz. Oda içerisine salınan karbondioksit fotosentez sürecine dahil olarak bitkilerin beslenmesine yardımcı olur.Yakıt bitiminde firmamızdan sürekli bir teminat yapabilirsiniz. Şehir içi / dışı fark etmez. Kargo yolu ile sizlere yakıtınızı en hızlı ve güvenli şekilde ulaştırabiliriz.

 

 

Özel Tasarım Yapılıyor mu? İmalatını Nasıl Olur?

Evet bünyemizdeki iç mimarlarımızla sizin evinize has bir tasarım yaparak tamamen size özel bir şömine keyfi yaşabiliriz.  Tasarım sonrası imalattada firmamız siz değerli müşterilerinin yanında olacaktır. Anlaşmalı olduğumuz ustalarımız Yapılan tasarıma göre hızlı bir şekilde evinize imalatınıda yapmaktadır.

 

Yakıtı ne kadar bir süre yanıyor?

Hazır tasarım ürünlerimizde ortalama burner 1 Litre yakıt ile 3 Saat yanmaktadır. Piyasaya göre yakıt litre fiyatlarımızı minumuma çekip siz müşterilerimize ürünü kullandıkça tasarruf etmeniz için çalışıyoruz. Şöminenin burner uzunluğu değiştikçe ürün yanma süreside değişecektir.

 

 

Garanti süreci nasıl olur? Nasıl Emin Olurum?

Ürünümüzü internet üzerinden online almanız durumunda satın aldığınız ürün kutusundan çıkarılıp parçaları kontrol edilip kırığı, buruk, çizik gibi kusurlarının olmağı gözlemlenerek kalite kontrol evrakıyla birlikte kutuya yerleştirilir. Taşıma sırasında oluşacak hasar durumunda ürünü tarafımıza geri göndererek hasarlı parçasını birebir değişimini yapıp direk siz müşterilerimize geri gönderimini sağlarız. Her hangi bir mağduriyet yaşamanızı kesinlikle istemeyiz.

 

Sizin memnuniyetiniz. Bizlerin Çalışma amacı olmaktadır.

 

Her türlü diğer sorularınız için 0342 360 15 42 nolu hattan bizlere ulaşabilir. 

Sitemiz iletişim formlarından veya canlı destek alanından bizlere yazabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR