Müsteri Hizmetleri
Yardıma ihtiyacınız mı var? Hemen sorun!

Firmamız Hakkında

Ycl Home Mühendislik Ticaret LTD. ŞTİ. kısaca Ycl Home; elektrikli şömine, biyoetonol şömine ve aksesuarları ile bahçe mutfakları alanında faaliyet gösteren ülkemizin önde gelen ev dekorasyon ürünü tedarikçi firmalarından biridir. Bünyesinde kurduğu ekiple kendi web sitesi ve pazaryerlerinde açtığı mağazaları ile Türkiye'nin her yerine ürünlerini sevk ederek müşterilerinizin istifadesine sunmaktadır.
Ycl Home, hitap ettiği ev dekorasyon ürünleri sektöründe ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Özellikle müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı, esnek ödeme sistemleri ve 7/24 destek seçenekleri öne çıkmaktadır. Firmamız ayrıca orijinal ürün garantisiyle ülkemizin her yerine ücretsiz teslimat yapabilme kabiliyetine sahiptir.
Ycl Home; sunduğu kalite ürün ve destek hizmetleriyle sektörümüzde öncülüğü hedeflemektedir.

Vizyonumuz
Türkiye'deki tüm tüketicilere ulaşmak ve onlara her zaman en iyi hizmeti vermektir. Hep daha iyisini hedefleyerek, kendimizi ve işimizi geliştirmek, siparişlerinizi sorunsuz ve en hızlı şekilde müşterilerimize ulaştırmak, verdiğimiz kaliteli hizmet ile şirketimize olan güveni arttırmak ve kalbinizi kazanmaktır.
Misyonumuz
Müşterilerimizin; fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları ve güvenli alışveriş yapabilmesi için çalışıyoruz. Tüketici haklarına saygı temel prensibimizdir. Doğru kalite-fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesiyle müşteri beklentisini en üst düzeyde sağlamaktır.

Firma Ünvanı: YCL Home Mühendislik Ticaret Ltd. Şti.

Adres: 15 Temmuz Mahallesi Abdülkadir Aksu Bulvarı, Üzeri No:128/A, Şehitkamil/Gaziantep

Telefon: +90 545 618 25 32 (Whatsapp)

Elektronik Posta Adresi: bilgi@yclhome.com

Mersis Numarası: 0946052017700001

KEP Adresi: yclhhome@hs01.kep.tr